O nas
Firma Pogoda Service powstała w 1999 r. Stacja obsługi samochodów ukierunkowana jest na szybko realizowane naprawy bieżące i remonty kapitalne, wymianę części zamiennych związanych z użytkowaniem pojazdów, zbieżność i geometria kół, przeglądy rejestracyjne, montaż i serwis samochodowej instalacji gazowej oraz profesjonalne przechowywanie opon.
Kontakt
Al. Piłsudskiego 133, 92-318 Łódź Widzew
+48 512 206 989
+48 (42) 676 76 52
biuro@autopogoda.pl
Pn. - Pt.: 08:00 - 18:00, Sb.: 08:00 - 14:00

Pogoda Auto Service

Pn. - Pt.: 08:00 - 18:00, Sb.: 08:00 - 14:00
Al. Piłsudskiego 133, 92-318 Łódź
 

Naprawa Nissan

Specjalizujemy się w naprawie japońskich samochodów NISSAN. Nissan to marka samochodów należąca do japońskiego koncernu Nissan Motor Co. Ltd.
Nissan – Polska

Samochody te słyną ze swojej niezawodności, znakomitych parametrów technicznych, świetnych osiągów. Jednak ich obsługa i naprawa jest złożona ze względu na nietypowe rozwiązania konstrukcyjne i bardzo surowy reżim technologii napraw wymagany przez Nissan Motor Co. Ltd.

Serwis i naprawa samochodów Nissan wymagają bardzo wysokich kwalifikacji techników – mechaników i wieloletniego doświadczenia. Niezbędna jest też najwyższej klasy oprzyrządowanie kontrolno – pomiarowe i specjalistyczne narzędzia. Wszystkie te warunki spełnia nasza stacja obsługi samochodów.

Przeprowadzamy wszystkie najtrudniejsze naprawy Nissanów, którym mogą nie sprostać bardzo dobre ale skromniej wyposażone warsztaty.

Zapewniamy maksymalny przebieg międzynaprawczy, osiągany dzięki długoletniej praktyce naszych specjalistów i mechaników, dobrze wyposażonym stanowiskom oraz stosowaniu nowoczesnych technologii naprawy, zgodnych z normami i zaleceniami producentów. M.in. Nissan, Kia, Peugeot, Ford, Opel, Volkswagen.

Specjaliści w zakresach mechanika, elektryka, elektronika, diagnostyka gwarantują kompleksową obsługę.

Naprawimy wszystkie modele NISSAN: MICRA, MICRA C+C, ALMERA, ALMERA TINO, NOTE, PRIMERA, 350Z, 350Z ROADSTER, X-TRAIL, MURANO, PATHFINDER, PATROL, NAVARO, PICKUP, ALTIMA, BLUEBIRD, CUBE, PRAIRIE, PULSAR, QUEST, SENTRA, STANZA, SILVIA, SKYLINE, SUNNY, TITAN, TERANO, NAVARA/FRONTIER i pozostałe też.

Historia firmy Nissan
Początki firmy sięgają roku 1911, kiedy to w Tokio Masujiro Hashimoto, założył firmę automobilową Kwaishinsha. Zdobywszy doświadczenie w USA konstruuje w Japonii pierwszy swój samochód osobowy o nazwie DAT. Ta nazwa to anagram pierwszych liter nazwisk ludzi wspierających ten projekt – Kenjiro Dena, Rokuro Aoyamy i Meitaro Takeuchiego. Słowo DAT w języku japońskim znaczy zając i właśnie na maskach pierwszych modeli DAT-a i kilku późniejszych Datsunów widniała figurka biegnącego zająca. W roku 1919 w Osace powstała firma Jitsuyo Jidosha, która 7 lat później połączyła się z Kwaishinsha. W latach 30 pojawił się prototyp o nazwie Datson, którego nazwę później zmieniono na Datsun.
Po kolejnych zmianach 1 kwietnia 1934 roku nowe przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na Nissan Motor Co. Ltd. Po wojnie firma wydostała się z kryzysu dzięki współpracy z brytyjskim Austinem i produkcji licencyjnych pojazdów. Wkrótce stała się drugim co do wielkości producentem samochodów w Japonii. W 1983 roku zaprzestano stosowania nazwy Datsun, a zaczęto używać Nissan, która do tej pory była zarezerwowana dla ciężarówek.
W 1989 roku Nissan tworzy nową markę samochodów luksusowych o nazwie Infiniti, przeznaczoną na rynek amerykański.
W 1999 roku 35% akcji Nissana kupił Renault, Nissan za to kupił 15% akcji Renault w 2002 roku. Obecnie francuska firma posiada 44.4% akcji Nissan Motor Co. Ltd.
(Historia firmy – cytat z Wikipedii.)

Serdecznie zapraszam naszych stałych i nowych klientów.
Zbigniew Pogoda
.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.