O nas
Firma Pogoda Service powstała w 1999 r. Stacja obsługi samochodów ukierunkowana jest na szybko realizowane naprawy bieżące i remonty kapitalne, wymianę części zamiennych związanych z użytkowaniem pojazdów, zbieżność i geometria kół, przeglądy rejestracyjne, montaż i serwis samochodowej instalacji gazowej oraz profesjonalne przechowywanie opon.
Kontakt
Al. Piłsudskiego 133, 92-318 Łódź Widzew
+48 512 206 989
+48 (42) 676 76 52
biuro@autopogoda.pl
Pn. - Pt.: 08:00 - 18:00, Sb.: 08:00 - 14:00

Pogoda Auto Service

Pn. - Pt.: 08:00 - 18:00, Sb.: 08:00 - 14:00
Al. Piłsudskiego 133, 92-318 Łódź
 

Naprawa Toyota

Naszą drugą specjalizacją, równoległą do serwisu Nissan, jest serwis i naprawa TOYOTA.

Samochody, największego na świecie, japońskiego koncernu Toyota Motor Company Ltd. zdobyły bardzo dużą popularność w Polsce (Toyota Motor Poland) i na świecie. Ogromna różnorodność modeli powoduje, że znalazły one nabywców praktycznie wśród wszystkich typów odbiorców.

Toyota w Polsce jest aktualnie (2010)) reprezentowana przez firmy:
Toyota Motor Poland – oficjalny dystrybutor samochodów i części zamiennych,
Toyota Motor Manufacturing Poland – producent manualnych skrzyń biegów i silników benzynowych,
Toyota Motor Industries Poland – producent silników Diesla,
Toyota Bank Polska – dostawca usług finansowych,
Toyota Leasing Polska – dostawca usług leasingowych.

Koncern TOYOTA posiada jeden z największych i najlepszych ośrodków naukowo – badawczych, klasyfikowany w pierwszej trójce świata.

Toyota produkuje samochody od 1937 roku. Ówczesna nazwa firmy to Toyota Motor Corporation (TMC). Podwaliny pod TMC stworzyła, począwszy od roku 1924, Toyoda Automatic Loom Works, pierwszy zakład ojca i syna Toyoda produkujący automatyczne warsztaty tkackie.

Serwis i naprawa Toyota wymagają, tak samo jak innych marek, specjalistycznej wiedzy, właściwych narzędzi i urządzeń, zgodnych z wymaganą technologią napraw.

Zapewniamy maksymalny przebieg międzynaprawczy, osiągany dzięki długoletniej praktyce naszych specjalistów i mechaników, dobrze wyposażonym stanowiskom oraz stosowaniu nowoczesnych technologii naprawy, zgodnych z normami i zaleceniami producentów. M.in. TOYOTA, Nissan, Peugeot, Ford, Opel, Volkswagen.

Specjaliści w zakresach mechanika, elektryka, elektronika, diagnostyka gwarantują kompleksową obsługę.

Posiadamy wydzielone biuro obsługi i obszerny parking. Na czas dłuższej naprawy oferujemy samochód zastępczy.

Naprawa zawieszenia, remont silnika, naprawa układu hamulcowego, naprawa układu kierowniczego, zbieżność i geometria kół, montaż i serwis samochodowej instalacji gazowej, regulacja zapłonu i naprawa rozrządu wykonane przez Pogoda Service są gwarancją spokojnej, komfortowej i bezpiecznej jazdy samochodem.

Serdecznie zapraszam naszych stałych i nowych klientów.
Zbigniew Pogoda
.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.